Akce na přání

Galloway farma spolu s Pensionem Country Relax tvoří ucelený komplex venkovních i vnitřních prostor a profesionálních služeb z oblasti gastronomie, ubytování, managmentu veřejných sportovních akcí a seminářů. Jsme schopni zorganizovat vaši akci, ať už je to soukromá oslava narozenin, svatba, firemní reprezentační večer nebo veřejná akce s několika sty návštěvníky. Mimo termíny akcí je možné si objednat exkurze či semináře s konkrétním zaměřením (např. zemědělství, zpracování produkce na farmě, jezdecký sport...) viz FOTOGALERIE.

V našem penzionu se nachází vybavená kuchyně se společenskou místností pro cca 45 hostů, při použití venkovní zastřešené terasy lze zvýšit kapacitu až na 70 míst k sezení. Dále je možné při použití stanů rozšířit sezení před penzionem pro libovolný počet hostů.

Chcete si říci své „ANO“ na místě, které bude výjimečné prostředím i atmosférou? Naše farma a penzion nabízí vše pro váš velký den! Zajišťujeme částečnou i kompletní realizaci svatby podle vašich představ. Přijeďte se podívat osobně nebo si napište o nezávaznou nabídku. Představu si můžete udělat v naší FOTOGALERII.

Více informací a eventuální objednávky přijímáme telefonicky na +420 603 592 909 nebo emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..